Türkçe English Arabic

Yıllık Araç Kiralama

Trabzon'da Yıllık Araç Kiralama hizmetlerini size sunuyoruz. Hemen sitemizde yer alan numaralarımızı arayabilir ve anında sizlerde bilgi sahibi olabilirsiniz. Hanedan Car Rental Hizmetinizdedir. Yıllık araç kiralama modeli, genel olarak firmalar tarafından kullanılan bir yöntem olmakla birlikte pek çok bireysel sürücü için de tercih edilebilir durumdadır. Uzun dönem oto kiralama ihtiyaçlarında kiralama yapacak firmanın filosu, kesinlikle yeterli olmalıdır. Özellikle ticari beklentilere rahatlıkla yanıt verebilmek adına araç sayısının fazla olması, doğrudan tercih sebebidir. Firmamız, taleplerinizin tamamını uzmanlıkla karşılar ve istediğiniz sayıda aracı hemen kiralayabilmenizi sağlar.

Geniş ve son derece modern araç filomuzu inceleyerek, tercih edebileceğiniz modellere hızlıca karar vermeniz mümkündür. Bu aşamada bireysel kullanım gerekliliklerinize hitap edecek ve şirketinizin uygulamalarını aksatmayacak biçimde seçim yapmaya özen göstermelisiniz. Aynı zamanda yıllık hizmetimizi 12, 24 veya 36 ay gibi farklı birçok süre için alabilirsiniz. Detaylar hakkında ayrıntıları net şekilde öğrenmek adına WhatsApp numaramız üzerinden hemen mesaj gönderebilirsiniz.

Trabzon ve diğer karadeniz şehirlerinde kiralamak istediğiniz araç ile alakalı teklifi hemen alabilmek için TIKLA ARA butonları veya Whatsapp hattı ile bize ulaşabilirsiniz.
 

Yıllık (Uzun Dönem) Araç Kiralama Fiyatları


Yıllık araba kiralamanın en büyük artılarından biri, gerçekleştireceğiniz yolculukları planlama rahatlığıdır. Bireysel olarak aldığınız hizmetler sayesinde aileniz ve sevdiklerinizle birlikte herhangi bir ulaşım sorunu yaşamazsınız. Dilediğiniz konuma bakımlı ve kaliteli araçlarımızla kolayca ulaşabilirsiniz. Bununla beraber yaşayabileceğiniz acil durumlarda, yeni araba temini noktasında zorda kalmadan hemen yola çıkabilirsiniz.

Ticari faaliyetleriniz için yıllık kiralama yapma yoluna giderseniz, çalışmalarınızın hiçbir şekilde aksamayacağını görebilirsiniz. Ticari ihtiyaçlarınız için sağlanan desteğin önemini ise aşağıdaki maddelerle inceleyebilirsiniz:

•    İş ziyaretlerinin kolaylıkla yapılması
•    Faaliyetlerin aksamadan devam etmesi
•    Ürün tedariği, satış gibi aşamalarda maliyet tasarrufu
•    Acil ihtiyaçların zorlanmadan karşılanması
•    Bakım ve tamir maliyetlerinin ortadan kalkması
•    Personelin iş yerine rahatça ulaşması
•    Sigorta ve kasko gibi giderlerin olmaması
•    Gerekli durumlarda bakımın kiralama firması tarafından gerçekleştirilmesi
•    Yol yardım ve acil durum desteğinin verilmesi

Belirttiğimiz bu ticari ayrıcalıklar, aynı zamanda kişisel kiralama süreçleri için de geçerli olmaktadır. Yıllık araç kiralama için amacınız fark etmeksizin ekibimize başvuruda bulunabilirsiniz. Telefon aracılığıyla dilediğiniz vakitte irtibat kurarak, aklınıza takılanları paylaşabilir ve tatmin edici cevaplar alabilirsiniz.

Yıllık Araç Kiralama ve Fiyatları

 

 

Yıllık Araç Kiralama ve Fiyatları


Araç kiralama uygulamalarımızdan kaç yıl yararlanacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz. Ancak bu noktada ekibimizle fikir alışverişi yapmayı ihmal etmemelisiniz. Beklentilerinizle orantılı bir şekilde yapacağımız değerlendirmeler sayesinde mevcut avantajlarınızı koruyan ve diğer yandan arttıran hizmet modelini sizlere önermekteyiz. Böylece en çok kazanıma ulaşabileceğiniz seçeneğe yönelmeniz ciddi oranda kolaylaşmaktadır.

Tecrübe ve yetkinlik bakımından parmakla gösterilen uzman kadromuz, baştan sona tüm aşamalarda sizin yanınızda bulunmaktadır. Sahip olduğumuz müşteri odaklı yaklaşımlarımız ve kaliteyi her zaman göz önünde bulunduran hizmetlerimiz aracılığıyla sürüş deneyiminizden fazlasıyla keyif alacaksınız. Online rezervasyon imkânıyla birlikte telefon numaralarımız üzerinden firmamızla bağlantıya geçmeniz ise hizmetlerimizin hemen başlamasını sağlar. Oldukça ilgi çekici olan ve fark yaratmamıza yardımcı görevi üstlenen benzersiz araba kiralama desteğimizden siz de faydalanmalısınız.

Daha fazla bilgi & detay için INSTAGRAM hesabımızdan da bize yazabilir veya Hanedan Oto Kiralama whatsapp hattından müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
 • Ekonomik Araç Kiralama
  Trabzon'da Ekonomik Araç Kiralama hizmetini size sunuyoruz. Hanedan Car Rental olarak Trabzon şehrinde en büyük araç filosuna sahip kiralama şirketiyiz.
 • Trabzon İndirimli Araç Kiralama
  Trabzon'da İndirimli Araç Kiralama (Rent a Car) araştırması içerisinde olanların rastlamış olduğu firmamız en uygun fiyatlardan sizlere bu alanda hizmetlerini sunar.
 • Trabzon Havalimanı Dış Hatlar Araç Kiralama
  Trabzon Havalimanı Dış Hatlar Araç Kiralama hizmetimizi kapıdan çıktığınız anda size sunabiliyor, ihtiyacınız olan her türlü aracı şehrimizde size en uygun fiyatlardan dilediğiniz gün kadar sunabiliyoruz.
E-Bülten Aboneliği
Kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun.
 • App Store'dan
  Uygulamayı İndirin.
 • Google Play'den
  Uygulamayı İndirin.
 • Müşteri Hizmetleri
  +90 462 335 65 65
Whatsapp
Instagram