Türkçe English Arabic

Uzun Dönem Araç Kiralama

Trabzon'da Uzun Dönem Araç Kiralama Firması olan ve senelerdir aynı lokasyonda, her sene yeni model araçlar ile filosunu güçlendiren Hanedan'da sizler için tüm detaylar düşünüldü.Araç kiralama hizmetlerimizden faydalanarak var olan planlarınıza daha da masrafsız bir biçimde erişeceksiniz. Kiralama işlemlerine tabi olmanızla birlikte ulaşımınızı daha kolay bir biçimde gerçekleştirecek ve tüm ek giderlerden de kurtulmuş olacaksınız. Bu yüzden araç satın almak yerine firmamız tarafından sağlanan uzun dönem araç kiralama olanaklarından faydalanacaksınız. Firma olarak gerek bireysel gerekse de kurumsal olarak uzun dönem araç kiralama hizmetlerimizden yararlanmanıza olanak tanımaktayız.

Böylelikle geniş araç filomuzdaki herhangi bir aracı daha etkin bir biçimde kullanma imkanını sizlere sağlamaktayız. Bizimle iletişim kurduğunuz takdirde uzun dönemli araç kiralama imkanlarınıza dair tüm detayları öğreneceksiniz. Bununla beraber tam da beklediğiniz gibi bir sürece adım atma imkanını elde edeceksiniz.
 

Trabzon Oto Kiralama


Araç gereksinimini karşılamanız konusunda firmamız her zaman için sizlere kolaylık sağlıyor. Sadece günlük ya da haftalık olarak değil gerek gördüğünüzde uzun dönem araç kiralama imkanlarını da aktarıyor. 12 aydan 48 aya kadar varan kiralama hizmetlerimizle sizin karşınıza çıkıyoruz. Böylelikle araç satın alma girişiminde bulunmadan daha da avantajlı şartları sizler için meydana getiriyoruz. Bu süre zarfında satın alma giderleri kadar araç bakım ve sigorta masraflarını da sizin için üstleniyoruz.

Hanedan Oto Kiralama olarak havalimanı bölgesinde sizlerin hizmetinde olduğumuzu da ayrıca belirtmek isteriz.

 

Trabzon Havalimanı İç Hatlar Araç Kiralama


Şirketiniz için araç kiralamak ya da var olan araç sayısını çoğaltmak isterseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak en uygun araçları sizlere sağlamaktayız. Ayrıca uzun dönem araç kiralama hizmetlerimizle birlikte masraflarınızın ciddi manada düştüğünü göreceksiniz.

Yüzlerce araçlık filomuz ile Trabzon'da sizlerin hizmetindeyiz.

Uzun Dönem Araç Kiralamanın Faydaları Nelerdir?
 

Uzun Dönem Araç Kiralamanın Faydaları Nelerdir?


Araç satın almak için yüksek meblağlar içeren bütçeler ayırmak yerine firmamızın hizmetlerinden yararlanmanızın artısını yaşayacaksınız. Satın aldığınız araçların bakımları ve eskime durumları gelişeceğinden dolayı bu riski almak yerine uzun dönem araba kiralama olanaklarına yöneleceksiniz. Tamamen ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize bağlı bir biçimde hareket ettiğinizde sizlere en uygun imkanları yaratmaktayız. Böylelikle firmamızla iletişim kurduğunuzda ve uzun dönem araç kiralamak istediğinizde şu şekildeki faydaları yaşayacaksınız.

•    Yeni bir araç satın almak durumunda kalmayacaksınız.
•    Araç maliyetleri ve vergileri bütçenize yansımayacaktır.
•    Kredi gibi işlemlerle uğraşmak durumunda olmayacaksınız.
•    Araç vergileri ile kasko giderleri tarafımızca karşılanacağından dolayı bu masraflara tabi olmayacaksınız.
•    Kiralama sürenizi kendiniz belirlediğinizden dolayı maliyetleri rahatlıkla kontrol edeceksiniz.
•    Uzun dönem araç kiralama hizmetlerimiz sayesinde hasarların onarılması, yol yardım desteği, yedek araç hizmeti ve lastik değişimi gibi hizmetleri almış olacaksınız.
•    Uzun dönem araç kiralama hizmetlerimiz günlük ve haftalık olanlara göre daha uygun fiyatlıdır.
•    Aracı kullandığınızda tüm giderler tarafımızca karşılanacaktır. Sadece bu süreçte kiralama ücreti ödemekle yükümlüsünüz.

Hanedan Car Rental olarak bu faydaları görmenizle ne kadar avantajlı bir hizmet alacağınızı fark edeceksiniz. Bununla beraber iletişim kurmanızla birlikte hizmetlerimizden rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
 • Airport Rent a Car
  Airport Rent a Car firması olan ve uzun senelerdir Trabzon'da hizmet veren Hanedan Oto Kiralama web sitesinde sizler için bir çok detaya yer verildi, online kiralama keyfini Trabzon'da yaşayın.
 • Trabzon Araç Kiralama Şirketi
  Trabzon Araç Kiralama Şirketi olarak uzun senelerdir aynı bölgede faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Genişleyen araç filomuz ile Trabzon'un en büyük kiralama firmalarından olmaktayız.
 • Aylık Oto Kiralama
  Trabzon'a Özel Avantaj Paketimiz ile sizlerleyiz, aylık olarak oto kiralama hizmeti almak istiyorsanız, sitemizdeki araçlarımız ve uzun döneme uygun araçlar için hemen Hanedan'ın müşteri hizmetlerini arayın.
E-Bülten Aboneliği
Kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun.
 • App Store'dan
  Uygulamayı İndirin.
 • Google Play'den
  Uygulamayı İndirin.
 • Müşteri Hizmetleri
  +90 462 335 65 65
Whatsapp
Instagram