Türkçe English Arabic

Trabzon Havalimanı Oto Kiralama

Trabzon Havalimanı Oto Kiralama firmamız ile sizlerin hizmetindeyiz. Trabzon'da araç kiralamak istediğinizde Hanedan'ı hemen arayabilir ve tüm marka model araçları anında kiralayabilirsiniz. Havaalanlarına yurtdışından gelen ya da gezi amacıyla ülkenin farklı noktalarına ulaşan kişilere hizmet vermekteyiz. Bununla beraber havalimanı oto kiralama hizmetlerimizin son derecede popüler olmasının yanı sıra uygun şartlar altında sunmamız da yönelmenizi destekleyecektir. Şehre giriş yapar yapmaz en ekonomik ve en ideal şartlar altında aracınıza doğrudan ulaşmanızda payımız olacaktır. Ulaşım sorununuzu daha konforlu ve maliyetsiz hale getirmeniz konusu dahilinde bu hizmetlerimizden her zaman faydalanabilirsiniz.

Hususi, iş nedeniyle ve turistik amaçlar için firmamızla iletişime geçerek havalimanı oto kiralama faaliyetlerimizden faydalanabilirsiniz. Havaalanından araç kiralamak istediğiniz süre zarfında firmamızın web sitesi üzerinden ya da doğrudan iletişim bilgilerimizden bizimle irtibatta kalabilirsiniz.

Araç kiralama işlemlerinizi gerçekleştirmeden önce dikkat ettiğimiz en önemli husus uçuş numaranız olacaktır. Özellikle havalimanı oto kiralama işlemleri dahilinde uçuşlarınızı önceden takip ederek, olası rötar ihtimalini gündemimizde tutuyoruz. Sonrasında da tüm detaylarınıza ve isteklerinize uygun bir biçimde hareket ederek, aracınızı nereden alacağınızı belirtiyoruz.
Uçağınız iner inmez direkt firmamızın ofisine gelmenizde yarar var. Bununla beraber araç kiraladığınıza dair sözleşme imzalayacak ve aracınızı teslim alacaksınız. Biz de aracı size teslim etmeden önceki süre zarfında kredi kartı ve ehliyet gibi onaylama işlemlerini gerçekleştireceğiz.

Hanedan Car Rental Trabzon bölgesinde en iyi hizmetlerden en kaliteli sonuçları almanızı sağlamaktadır. Kaliteli araçları kiralaaybilmek için bizi arayabilirsiniz.
 

Havaalanından Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?


Hanedan'dan araç kiraladığınız süre zarfında dikkat etmeniz gereken kriterler vardır. Bu kriterler arasında öncelikle uçuşunuzun sonlanır sonlanmaz aracınızın hazır olduğunu denetlemeniz gerekir. Sonrasında da belirlediğimiz noktadan aracınızı teslim almanızda yarar vardır.

Firmamız, aracınızı havaalanından teslim aldığınız süre zarfında ekstra bir ücret talep etmemektedir. Ayrıca teslim alma saatini de bize net bir biçimde ileterek, uygun şekilde sizlere teslim imkanını yarattığımızı göreceksiniz.

Trabzon Havalimanı (TZX) Araç Kiralama

Hanedan olarak diğer kiralama hizmetlerimizde olduğu gibi araç kiraladığınızda kaskonun olduğunu kontrol etmelisiniz. Her zaman kasko ve sigortalı olan araçları sağlasak da bu hususta tarafımızdan bilgi almanızda yarar vardır. Ayrıca kasko bedeli gibi ek ödemeleri de sizden talep etmemekteyiz.

Araç kiralama işlemleri konusunda ne kadar güvenilir bir tutum içerisine girdiğimizi göreceksiniz. Ayrıca profesyonel olarak destek sağlamamız da bizi tercih etmeniz için önemli bir detay olacaktır.

En iyi fiyatlardan Trabzon havalimanı bölgesinde araç kiralamak artık Hanedan ile çok kolay! Sitemizden anında rezervasyon oluşturabilir, rahat bir şekilde kiralama yapabilirsiniz.

 

Trabzon Havalimanı Araç Kiralama Ofisleri


Firmamızdan araç kiralamanız için en az 21 yaşında olmanız gerekiyor. Ancak daha üst sınıf araçlarımız için 28 yaş zorunluluğunu ortaya koyuyoruz.

Ekonomik sınıf araçlarımızı kiralamanız için en az 2 yıllık ehliyet sahibi olmalısınız. Ancak büyük ve lüks araçlarımız için ise bu süre 3 yıl olarak belirlenmiştir.

Araçlarımızı kiraladığınızda sizden başka kişinin kullanmadığından emin olmalısınız. Ancak bu tarz bir girişim içerisinde olacaksanız dahi bize belirtmenizi istemekteyiz. Öte yandan araç kullanımınız esnasında zararlı alışkanlıklardan uzak durmanız gerektiğini net bir biçimde ifade etmekten geri kalmamaktayız.

Daha fazla bilgi ve detay için Hanedan'a sitesindeki whstsapp hattından ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Havalimanları
 • Trabzon Havalimanı Araç Kiralama (TZX)
  Trabzon Havalimanı Araç Kiralama firmalarından kimi tercih edeceğinizi bilmiyor musunuz? Hemen HANEDAN Car Rental firmasını arayın ve size bölgenin en iyi hizmetini, en uygun fiyatlarından sunabilelim.
 • Rize Havalimanı Araç Kiralama
  Rize Havalimanı Araç Kiralama hizmetlerimizle sizlerin yanındayız. Düşük kilometre, genellikle son model araçlarımız ile Rize Havalimanında uzun dönem araç kiralama taleplerinizde sizin hizmetinizdeyiz.
E-Bülten Aboneliği
Kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun.
 • App Store'dan
  Uygulamayı İndirin.
 • Google Play'den
  Uygulamayı İndirin.
 • Müşteri Hizmetleri
  +90 462 335 65 65
Whatsapp
Instagram